KONST / Litografier / Färglitografi 15685042
nr 1568 5042
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, numrerad 29/210, "Vasa-teatern 1886-1986". Färglitografi, bildmått: 77x52 cm, yttermått inklusive ram: 101x71 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:25:55
2/10 19:44:43
2.400 kr
2/10 19:59:11
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow